Przychodnia w Gniewinie- WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z ujawnieniem w dniu 5.04.2020 r. dodatniego wyniku testu na koronawirusa u personelu medycznego ośrodka zdrowia w Gniewinie, na wniosek Sanepidu część personelu została poddana kwarantannie. W budynku przychodni została przeprowadzona dezynfekcja. Na czas kwarantanny...(więcej informacji)

Poradnia dziecięca- obowiązkowe szczepienia ochronne (stan epidemiczny)

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszym kraju, obowiazkowe szczepienia ochronne zostają zawieszone do dnia 18.04.2020 roku. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Zdrowia. (kliknij tutaj)

Poradnia dziecięca- bilanse (stan epidemiczny)

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszym kraju, Krajowy Konsultant w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej i Pediatrii zalecił placówkom Podstawowej Opieki Zdrowotnej odroczenie bilansów dzieci zdrowych do 30 kwietnia. Celem jest zminimalizowanie ruchu w ośrodkach medycznych podczas epidemii koronawirusa, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Recepcja basenowa- zmiana godzin otwarcia (stan epidemiczny)

Informujemy, że od dnia 16.03.2020 roku recepcja basenowa będzie otwarta w godzinach 8:00-16:00 do odwołania.

Rejestracja przez internet zablokowana do odwołania

Ze względu na występujące zagrożenie, którym jest koronawirus oraz bezpieczeństwo Personelu i Pacjentów Puckiego Centrum Medycznego, Rejestracja Internetowa zostaje zawieszona do odwołania

Odwiedziny Dyrektor POW NFZ w Puckim Centrum Medycznym

Dnia 26.02.2020 roku Puckie Centrum Medyczne odwiedziła Pani dyrektor POW NFZ Elżbieta Rucińska - Kulesz.

Rejestracja przez internet

Od dnia 20.12.2019 roku Puckie Centrum Medyczne umożliwia Naszym Pacjentom dostęp do nowej wersji rejestracji internetowej, gdzie będzie możliwość rejestracji do lekarza specjalisty oraz do lekarza pierwszego kontaktu we wszystkich przychodniach...

Nowość w La Mer Spa - Zimowa promocja

Zimowo i cynamonowo
Czekoladowo-owocowo

Szczepienia HPV

Puckie Centrum Medyczne w Gdyni wraz z Prezydentem Miasta Gdynia zaprasza na bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi HPV dla 13 - 14-latek.

Trening mięśni dna miednicy

Puckie Centrum Medyczne oferuje kompleksową terapię rozejścia mięśnia prostego brzucha. Program przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zachęcamy do skorzystania z oferty ćwiczeń przygotowanych przez certyfikowaną fizjoterapeutkę.

Trening uważności i redukcji stresu

Szukasz sposobu na ukojenie skołatanych nerwów, przywracanie równowagi ciała i umysłu? W Puckim Centrum Medycznym w każdy poniedziałek odbywają się zajęcia polegające na treningu uważności i redukcji stresu.
O nas
Witamy na stronie Internetowej Puckiego Centrum Medycznego – placówki medycznej świadczącej kompleksowe usługi zdrowotne w ramach kontraktów z NFZ oraz komercyjnie. Puckie Centrum Medyczne świadczy usługi od 2000 roku…